Të gjitha kategoritë
EN
Zgjidh nje kategori

Kategoria produkt

Duke ofruar një gamë të gjerë të produkteve konjac të shëndetshme, natyrale

RRETH NESH

Mësoni më shumë rreth Sentaiyuan

Sentaiyuan Biotechnology Co, Ltd. është një prodhues kryesor i vendosur në Sichuan. Ne jemi të specializuar në ushqim të shëndetshëm dhe të freskët konjac për importuesit dhe supermarketet globale të ushqimit. Produktet kryesore në të cilat jemi të specializuar janë si më poshtë: petë konjac (petë shiraraki), flokë këndore, spageti, fetuccine, pene, lazanja, petë konjac me shije, oriz konjac, miell konjac dhe seri të tjera ushqimesh konjac.

 • OEM & ODM & OBM në dispozicion
  OEM & ODM & OBM në dispozicion
 • Mostrat e Lirë
  Mostrat e Lirë
 • MOQ ulët
  MOQ ulët
 • Shërbimi Online 24*7
  Shërbimi Online 24*7

Certifikata jonë e produktit

Ne jemi duke zbatuar plotësisht Zbatimin e Standardeve të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001: 2008.

Lajme & Ekspozitë

Ne punojmë ngushtë së bashku me klientët tanë për të ofruar zgjidhje novatore për nevojat e tyre specifike për zhvillimin dhe aplikimet e produkteve të tyre.

Fi Azia
Fi Azia
2019/09/10

Meqenëse ushqimi organik natyral dhe i shëndetshëm gradualisht është bërë tendenca kryesore në zhvillimin e industrisë ushqimore, tendenca e zhvillimit të industrisë ushqimore është paraqitur gjithashtu në mënyrë perfekte

PLMA
PLMA
2018/05/16

Markat private po vlerësohen gjithnjë e më shumë nga ndërmarrjet tregtare, veçanërisht kompanitë e mëdha të shitjes me pakicë, dhe ekspozita mbahen për tregun e etiketave private

Ekspozita ndërkombëtare e ushqimit SIAL Paris
Ekspozita ndërkombëtare e ushqimit SIAL Paris
2018/10/11

Ekspozita më e madhe në botë e inovacionit ushqimor

FIE & HIE
FIE & HIE
2018/11/08

Përbërësit e Ushqimit Evropa është një mundësi unike për të shkëmbyer ide me palët e interesuara brenda komunitetit ushqimor.

Paketimi i produktit të personalizuar

Ne punojmë ngushtë së bashku me klientët tanë për të ofruar zgjidhje novatore për nevojat e tyre specifike për zhvillimin dhe aplikimet e produkteve të tyre.

PRODUKTET e nxehta

Prezantimi i produkteve kryesore